2024

Saturday 6/04, 20h15: Theater Cultura, Ede, NL • Brel & Brass
OBK Otterlo

Saturday, 13/04, 20h15: Theater Piet Mondriaan, Abcoude, NL • Shaffy & Brass (sold out)
Abcouder Harmonie

Sunday, 14/04, 16h00: LUX, Nijmegen, NL • Chansons? Toujours! (sold out)
samen met het Guus Westdorp Trio

 Zondag 14/01, 15h00: Stichting OosHeim, Margraten, NL  • Shaffy & Brass
Harmonieorkest Concordia Margraten

Sunday 4/02, 20h15: De Kleine Komedie, Amsterdam, NL • Shaffy & Brass
Soli Brass

Saturday 10/02, 20h15: COOL Kunst & Cultuur, Heerhugowaard, NL • Shaffy & Brass
Fanfare Hou en Trouw

Sunday 11/02, 15h00: Theater Ludens, Voorburg, NL • Chansons? Toujours! Youtube
Première van de mooiste Franse chansons samen met het Guus Westdorp Trio
Guus, piano • Jan den Boer, contrabas • Rob Sprinkhuizen, percussie /drums

Wednesday 14/02, 20h15: Theater Het Klooster, Woerden, NL • Chansons? Toujours! Youtube
Valentijn met de mooiste Franse chansons olv het Guus Westdorp Trio

Saturday 16/03: Concours de la Chanson, De Hallen, Amsterdam, NL
special guest appearance with Chansons?Toujours!

Sunday 17/03, 17h00: Stadttheater Emmerich am Rhein, Emmerich (DE) • Brel &Shaffy & Brass
St. Jan Kilder

Saturday 23/03, 20h15: De Cammeleur, Dongen, NL • Chansons? Toujours! Youtube
Franse chansons samen met het Guus Westdorp Trio
Guus, piano • Jan den Boer, contrabas • Rob Sprinkhuizen, percussie /drums

Sunday 24/03, 15h00: Theater Hofpoort, Coevorden, NL • Chansons? Toujours! Youtube
De mooiste Franse chansons samen met het Guus Westdorp Trio
Guus, piano • Jan den Boer, contrabas • Rob Sprinkhuizen, percussie /drums

 Monday 25/03, 20h00: Fakkeltheater Nekka Intiem, Antwerpen, BE
Micheline & ErWing

Friday 19/04, 20h00: De Meiboom, Krabbendijke, NL • Brel & Brass
Senioren Orkest Zeeland

Saturday 20/04, 20h00: Wassenaar, Den Haag, NL • Shaffy & Brass
MV Excelsior Wassenaar

Fri 26/04, 20h00: Zeeland (N-Br), NL • Royal Concert Zinderend Zeeland •
Harmonie Zeelandia • Kerk Zeeland

Saturday 25/05, 20h00: Reuver, NL • Brel & Brass
Philharmonisch gezelschap Reuver tickets

Friday 31/05, 20h30: Mariahout, NL • Brel & Brass
Openluchttheatermariahout.nl
Harmonie Sint Caecilia Lieshout - Mariahout

Saturday 1/06, 20h15: Theater 't Onderdak, Sassenheim, NL • Shaffy & Brass
Groot Harmonieorkest (GHO) van Crescendo



2023

Sunday, 08/01, 14h(30): Theater de Storm, Winterswijk, NL
Koninklijke Winterswijksche Orkest Vereeniging KWOV • Brel & Brass

Saturday 28/01, 20h15: Theater van Beresteyn, Veendam, NL • Shaffy & Brass
Muziekvereniging Voorwaarts Veendam • see the trailer

Monday 30/01, 20h30:  Torpedotheater, Amsterdam, NL  (sold out)
Micheline special guest of
Nico KNAPPER présente: Chansons!

Wednesday 01/02, 20h30: Het Heerenlogement, Beusichem, NL
Micheline & ErWing: Het beste van Brel & Shaffy • see the trailer 

Saturday 04/03, 20h15: Stadstheater, Zoetermeer, NL • Shaffy & Brass
Orkest Collectief Zoetermeer

Thu 16/03, 20h15: Kunstcafe Coupé, Boxtel, NL (SOLD OUT)
Micheline & ErWing

Friday 17/03, 20h00: De Cultuurboerderij, Westelbeers, NL
Micheline & Erwing: Het beste van Ramses Shaffy & A la Carte

Saturday 18/3, 20h15: Theater de Voorveghter, Hardenberg, NL
Crescendo KNA Hardenberg

Saturday 1/04, 20h00: Elzenburg, Vught, NL • Shaffy & Brass
MV St. Gregorius

Saturday 8/04, 20h00: Theater Klavier, Kaatsheuvel, NL • Brel & Brass (sold out)
Harmonie Kaatsheuvel

Saturday 15/04, 20h15: Oldenzaal, Stadstheater De Bond • Shaffy & Brass
Kon. Harmonie St. Joseph 

Saturday 22/04, 20h15: Theater Cultura, Ede, NL • Shaffy & Brass (last tickets!)
Muziekvereniging Irene Ederveen

Sunday 23/04, 14h00: Muziekkring in CC Mozaiek, Wijchen, NL
Micheline & ErWing: Het beste van Brel & Shaffy

Saturday 06/05, 20h15: CC Lanaken, Lanaken, BE • Shaffy & Brass
Brassband Smeermaas

Sunday 07/05, 15h30: Mariakapel, Holthees, NL (sold out)
Micheline & ErWing, Het beste van Brel & Shaffy

Saturday 13/05, 19h30, Hattem, NL • Shaffy & Brass
MFC de Marke, Daendelsweg 2, 8051 DX Hattem
tickets via Carola Mulder This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Fanfarekorps Ons Genoegen

Sunday 14/05, 15h00: Theater De Schalm, Veldhoven, NL • Shaffy & Brass
Harmonieorkest Sub Umbra

Thursday 18/05, 16h00 & 20h30: TorpedoTheater, Amsterdam, NL
Micheline & ErWing, Het beste van Brel & Shaffy

Saturday 20/05, 20:00:  Zaal Agora, Markt 2, Rupchen, NL
Harmonie Nederland & Oranje • Brel & Shaffy herleven!

Saturday 3/06, 20h00: Het Kulturhus, Borne, NL
& Euregio Brassband

Sunday 4/06, 15h30: Amsterdam-Noord, Buiksloterkerk, NL SOLD OUT
De Waterlandse Harmonie • Brel & Brass

Friday 9/06, 20h00, DNC, Au relais du Sommelier, Les Adrets, Côte d'Azur, France
Micheline & ErWing, Het beste van Brel & Shaffy • tickets

Saturday 10/06, 20h00, Fête des Lucioles, Vence, FR
Micheline & ErWing, Chansons & Ballads, info & tickets

Thursday 29/06, 20h00: Muziekcentrum Enschede, Enschede, NL • SHOT & Shaffy
Studenten Harmonie Orkest Twente

Friday 07/07, 20h01: Duiven (Wesstervoort), NL
OBK goes Shaffy & Brass

 Sunday 09/07, 15h00: Festival NaFirBolg, Vorselaar, BE
Surprise tribute with other Belgian artists

Wednesday 19/07, 21h30: Menton, Esplanade du Bastion, FR
Jazz '50 avec Riviera OrchestraFacebook event page


Dimanche le 6 août à 11h00 à Vence, FR
Les Filles en Rose à l'Espace Leclerc, organisé par Syrinx Concerts

Friday 11/08, 21h00:  Huntenpop, Ulft
Brel & Shaffy Herleven

Sunday 10/09, 14h30: De Cultuurboerderij, Westelbeers, NL
Harmonie De Vriendschap De Beerzen • Shaffy & Brass

Saturday 16/10, 19h00: La Cigogne, Vence, FR • Les Filles en Rose
Music, apéro & home made pies • reservations via MichelineMusic

Saturday 21/10, 20h00: CC Zwaneberg, Heist o/d Berg, BE • Shaffy & Brass
KF De Berthoutzonen • tickets:  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Sunday 22/10, 14h30: Doorn, Het Koningshof • Micheline & ErWing (sold out)
  www.woutnijlandevenementen.nl

Friday 27/10, 20h00: Bran Castle, Romania • Special guest at:
Mystic Transylvania, Halloween musical

Friday 3/11, 20h30: Apollofirsttheater, Amsterdam, NL (sold out/waiting list!)
Try out 'Toujours' • Micheline & Guus Westdorp, piano
 
Saturday 4/11, 20h00: Cultuurcentrum Moergestel, NL • Brel & Brass
MV Prinses Juliana • tickets: www.denboogaard.nl

Sunday 12/11, 14h30: Concert Apéro à La Cigogne à Vence
Maître chansonnier Nico Knapper avec Micheline chantent les plus belles chansons
2184, Chemin de la Sine, 06140 Vence, FR • tickets & info

Saturday 18/11, 20h00: Jan van Besouw, Goirle, NL • Shaffy & Brass
Koninklijke Harmonie Oefening en Uitspanning

Sunday 19/11, 14h00: Theater de Kappen, Haaksbergen, NL • Shaffy & Brass
Haaksbergse Harmonie

Saturday 25/11, 20h00: Perron 3, Rosmalen, NL • Shaffy & Brass
Harmonieorkest St.Cecilia

2022

Sunday 20/03, 20h00: Winkel, Lucaskerk
Sunday 27/03, 15h00: Dedemsvaart, Theater de Gashouder (programma A la Carte)
Thursday 07/04, 20h30: Alphen (NB), Theater den Heuvel
Saturday 19/03, 20h15: Boxtel, Podium Boxtel
& Boxtel's Harmonie
Easter Monday 18/04, 19h00: Heist o/d Berg, CC Zwanenberg, BE
Brassband Heist
Saturday 23/04, 20h30: Tilburg
TTheaters Tilburg & Koninklijke Harmonie Orpheus Tilburg
Sunday 24/04, 15h00: Cuyck
Schouwburg Cuijk & Semper Unitas
Thursday 16/06, 20h30: Valkenburg, Openluchttheater
Friday 17/06, 20h15: Westelbeers, De Cultuurboerderij
Saturday 18/06: Lunteren, Uitkijktoren De Koepel
Saturday 11/06, 20h01 Hoek Van Holland, De Hoekstee
& Muziekvereniging Rotterdam aan Zee

Sunday 3/07, 14h00: Brel, Shaffy & Zjef: NafirBolg, Vorselaar
met de Kon. Harmonie De Verbroedering olv Luc Verdonk
Tickets: https://www.nafirbolg.be/tickets

Saturday 6/08: Yerseke, 17h00 podium Mosselfestival
27/08, 20h00*: Epe, Zomeravondconcerten

Fanfare Vriendschap Oene
Sunday 4 september, 14h30: CD-voorstelling SHAFFY & BRASS

Openluchttheater Thorn
Tickets klik hier
Harmonie St.Michael van Thorn
Friday 16/09, 21h30: Gorinchem, NL Lingenhaven
Brassband Rijnmond • Shaffy & Brass

Thursday 22/09, 20h30: Arnhem, NL - info klik hier
Eendracht Schaarsbergen • Brel & Brass
Saturday 08/10, 20h30: Fifth, Eindhoven, NL - facebook-event
Shaffy en Brel • Leef en bewonder!
Micheline Van Hautem & Philips Harmonie Orkest
Sunday 09/10, 14h30: Tilburg, NL - Verrassende Ontmoetingen

Harmonie L'Union, Heythusen • Shaffy & Brass
meer info: https://tinyurl.com/4rew5455
Saturday 22/10, 20h30: Palais de l'Europe, Menton, FR • Brel & Brass

Riviera Orchestra de Menton
Info & tickets: www.menton.fr/billetterie

Sunday 23/10, 16h00: Blues Festival, Ayveron, FR
Eglise Saint Hippolyte adresse: D596, 12140 Saint-Hippolyte
tickets here/réservations ici
Saturday 12/11, 20h00: Austerlitz, NL, Dorpshuis Hart van Austerlitz
Fanfarecorps Erica • Brel & Brass
(tickets: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.)
Thursday 17/11, 20h00: Theater Piet Mondriaan, Onder de Hanebalken (De Eendracht), Abcoude, NL
programma A la Carte, Micheline & ErWing - reserveren
Friday 18/11, 20h30: Parkvilla, Alphen a/d Rijn, NL
& Fanfareorkest DSS  uit Aarlanderveen • Shaffy & Brass
Saturday 19/11, 20h15: Dongen, NL De Cammeleur
Blazers Companie Dongen • Shaffy & Brass
Sunday 20/11, 15h00: De Eendracht, Alkmaar, NL
programma A la Carte, Micheline & ErWing
Saturday 26/11, 20h00: Theater De Springplank, Amersfoort, NL
Micheline & ErWing , tickets klik hier
Sunday 27/11, 14h30: Huiskamerconcerten, Huldenberg,  BE
Micheline & ErWing • in Huis Van Rooi, Sint-Agatha-Rode
Friday 9/12, 20h30: Apollo First Theater, Amsterdam, NL
Micheline & ErWing,  programma A la Carte
Sunday 11/12, 15h00: Villa Blauwhemel, Diever, NL
Micheline & ErWing, programma A la Carte

2021
Friday 26/11, 15h00 & 20h30: Amsterdam, Appolofirst theater, This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. - +31 20 6 79 79 71 (10-18 uur)
Sunday 12/12, 16h30, Diever, Villa Blauwhemel, The Best of Brel & Shaffy & wijn
Saturday 06/11, 20h00 Leeuwarden, Pelikaankerk
& Leeuwarder Harmonie Da Capo
Saturday 20/11, 20h30: Rotterdam, Theater Walhalla
Brassband Rijnmond

2020 ZING, VECHT, HUIL,... & BREL & BRASS
12/01, 16h00: Huizen, Theater de Boerderij
18/01, 20h00: Leerdam, Het Dak & Ad Astra Asperen

15/08: Haarlem, Het Stadsparadijs: 2 concerts: 18h00 & 20h30 • ’The best of Brel & Shaffy’.
16/08, 15h00: De Wekker, Reusel


2019 BREL & BRASS & ZING, VECHT, HUIL,...

17/02, 15h00: Veendam, NL Theater van  Beresteyn
21/02, 20h15: Naaldwijk, NL Westlandtheater De Naald
23/03, 20h00: Kudelstaart, NL de Spil
7/04, 15h00: Waalwijk, NL Theater De Leest
13/04, 20h15: Kampen, NL Stadsgehoorzaal Kampen
05/05, 19h00 Onze Lieve Vrouw-ter-Noodtkerk, Merchtem BE
& Koninklijke Muziekvereniging Concordia
10/05, 20h15: Hoogezand-Sappemeer, NL Kielzog
6/04, 20h00: De Cultuurboerderij, Westelbeers (M & E)
14/4,15h30: De Mariakerk, Holthees, NL (Micheline & Erwin)
12/05, Bergen op Zoom, NL Schouwburg De Maagd
07/09, 15h00: Gorinchem, LingehavenConcert
& Brassband Rijnmond
26/10, 20h00: Deventer, Deventer Schouwburg
& Cadenza Twello
27/10, 15h00: Roermond, ECI Cultuurfabriek 
& Philharmonie Maasniel

Micheline & ErWing: ZIng, vecht, huil,...
vrij 26/7, 22h00: Place Musette, Gentse Fieste, Gent, BE
za 28/7, 21h00: Luisterplein, Gentse Fieste, Gent, BE
ma 5/08, 19h00: TAZ, Oostende, BE
24/10, 13h30: Willebroek, BE, CC De Ster
1/11, 20h15: Roosendaal, Schouwburg De Kring
2/11, 20h00: Haarlem, Het Stadsparadijs (programma A la Carte)
3/11, 15h30: Amsterdam-Noord, Buiksloterkerk
8/11, 20h30: Wadway, Theaterkerk Wadway
13/11, 20h30: Beusichem, Theater Het Heerenlogement
15/11, 20h30: Zwolle, Odeon, Dommelholtzaal
16/11, 20h30: Zundert, Cultuurcentrum Zundert
17/11, 15h00: Houten, Dassenakkerlive
1/12, 14h30: Enschede, Wilminktheater7/12
20h00: Rilland-Bath, Luctor et Emergo
8/12, 15h00: Helmond, Theater Het Speelhuis
14/12, 20h15: Vianen, Theater Vianen
+ special guest Frank de Kleer
15/12, 16h00: Nijmegen, LUX (sold out) 

2018 BREL & BRASS

6/01, 20h30: Elst, Theater de Kik
7/01, 15h00: Coevorden in de Hervormde Kerk, Theater Hofpoort
13/01, 20h15: Raalte, Hoftheater
21/01, 15h00: Lochem, Schouwburg Lochem
 EXTRA! 28/01, 15h30: Nijmegen, www.stadsschouwburgendevereeniging.nl
3/02, 20h15: Houten, Theater aan de Slinger
17/02, 20h00: Geraardsbergen (BE), Arjaantheater

4/03, 15h00: Zutphen, De Hanzehof
10/03, 20h15: Hoorn, Schouwburg Het Park
17/03, 20h15: Leopoldsburg (BE), CC Leopoldsburg
25/03, 15h00: Haaksbergen, Theater de Kappen
15/03/2018, 20h00: 't Leetvermaak, Ieper, BE (+ EvL)
14/04, 20h15: Alkmaar, Theater de Vest
17/04, 14h00: Zaandam, Zaantheater
28/04, 20h15: Oss, Theater Lievekamp
13/05, 15h00: Dronten, De Meerpaal
19/05, 20h15: Leeuwarden, Stadsschouwburg Harmonie
24/05, 19h30: Enschede, Vrijhof Cultuurcentrum
26/05, 20h00: den Bosch, Theater aan de Parade
1/07, 21h00: Vence (FR) gratuit, Place du grand jardin
15/07, 20h01: Cagnes sur mer (FR), Les Nuits Renoir

21/07, 20h01: Théoule sur Mer (FR) gratuit, bord de la mer
31/08, 18h30: Mont de L'enclus (BE), L'église d'Amougies
16/09, 14h30: Westelbeers, NL De Cultuurboerderij
28/09, 20h00: OCK Open Podium Ockenburgh, den Haag, NL (Micheline & Erwin)
19/10, 20h30: De Schaduw, Ardooie, BE (Micheline & Erwin)
2/11, 20h15: Gemert, NL De Eendracht + Fanfare St. Lucia
10/11, 20h00: Castricum, NL Jac. P. Thijsse College
& Fanfare-orkest Emergo Castricum
20/10, 20h00: Bergen, de Ruïnekerk nav de Kunst 10-daagse, NL (sold out)
24/10, 20h00*: De Kleine Komedie, Amsterdam, NL (sold out)
08/11, 20h00**: Buiksloterkerk, Amsterdam-Noord, NL (sold out)
24/11, 20h00: Oostende, BE CC De Grote Post

23/12, 19h00: Boom, BE Heilig Hartkerk
& Mercator Brassband

 

2017 BREL & BRASS

10/12/2016, 19h30: Antwerpen (BE), Sint Anna ten Drieënkerk, anna3.be

2017 in The Netherlands
7/01, 20h30: Alphen (NB), Theater den Heuvel
8/01, 14h30: Zevenaar, Het Musiater
14/01, 20h15: Wageningen, Theater Junushoff
15/01, 15h00: Heerenveen, Posthuistheater
22/01, 15h00: Roermond, TheaterHotel de Oranjerie
28/01, 20h15: Delft, Theater de Veste
4/02, 20h30: Nieuwegein, De Kom
5/02, verplaatst naar 2018: Sittard, Theater De Domijnen
11/02, 20h15: Lanaken (BE), CC Lanaken
12/02, 15h00: Zoetermeer, Stadstheater Zoetermeer
17/02, 20h15: Eindhoven, Muziekcentrum Frits Philips
18/02, 20h30: Brielle, BREStheater
24/2, 20h30: Voorburg, Theater Ludens
11/03, 20h15: Heerhugowaard, COOL Kunst & Cultuur
18/03, 20h15: Wijchen, Theater 't Mozaïek
25/03, 20h30: Leidsche Rijn, Podium Hoge Woerd
1/04, 20h15: Nijverdal, ZinIN Theater
8/04, verplaatste naar 11/11: Goirle, CC Jan van Besouw
9/04, 15h00: Venlo, De Maaspoort
15/04, 20h15: Abcoude, Theater Piet Mondriaan
23/04, 14h00: Roosendaal, Schouwburg De Kring
28/04, 20h15: Temse (BE), Theaterzaal Roxy
29/04, 20h15: Sneek, Theater Sneek
30/04, 15h00: Rotterdam, Theater Walhalla
13/05, 20h30: Arnhem, Stadstheater Arnhem & Musis
14/05, 15h00: Oosterhout, Theater de Bussel
18/05, 20h30: Someren, SCC De Ruchte
za 20/05 20h30*: Roubaix, FR Theâtre du Colisée
zo 21/05 18:00*: Roubaix, FR Theâtre du Colisée
( *Brel-hommage met William Neo & Bruno Brel)
27/05, 20h15: Cuijk, Schouwburg Cuijk
28/05, 15h00: Ankeveen, Theater de Dillewijn
11/06, 15h00: Hengelo, Cultuurpodium Houtmaat
16/09, 20h30: Heerlen, Parkstad Limburg Theaters
07/10, 20h30: Overpelt (BE), CC Palethe
28/10, :Venray, Schouwburg Venray
11/11, 20h30: Goirle, CC Jan van Besouw
16/12, 20h15: Willebroek (BE), CC De Ster

2016 BREL & BRASS

30/04: Overijse + Overijse Concert Band olv Bram Mergaert
22/05: Hamont-Achel, CD-opname met live publiek met KF Kempenbloei olv Ivan Meylemans
17/06: Ulft met Harmonie Ulft olv Henk-Jan Heijnen
15/07: Heythuyzen met Harmonie l'Union olv Erik Somers
20/07: Gentse Feesten/Luisterplein (Laurentplein) met Harmonie ‘De Eendracht’ uit Mater, in samenwerking met de Fanfare van Gavere olv Tom Vercruysse
24/07: 12h30 Wonderfeel Festival, Hilversum met de Brel & Brass Orchestra olv Jos Jansen
24/07: 15h30 Fabriek Magnifique, Juliana park, Veghel met de Harmonie Frisselstein olv Michiel van Vliet

 

2019 Zing, vecht, huil, bid,... (Micheline & ErWing)
6/10, 14h30: Den Haag, Theater Dakota

10/10, 20h15: Abcoude, Theater Piet Mondriaan

12/10, 20h00: Venray, Schouwburg Venray


2016 & 2017  A LA CARTE (Micheline & ErWing)

za 13/02, 20h30, Reusel, CC De Kei ('t Schouw)
zo 14/02, 15h00, Coevoorden, Theater Hofpoort
zo 21/02, 15h00, Andijk, Cultura
vr 26/02, 21h00, Aarschot, De Knoet
za 27/02, 20h00, Roermond, ECI Cultuurfabriek
ma 29/02, 20h15, Den Bosch, De Toonzaal
di 1/03, 15h00, Antwerpen, DC Huize Berchem
za 9/04, 15h00, Deventer, Bergkerk zaterdagmiddagconcertendeventer.nl
za 9/04, 20h00, Doesburg, Gasthuiskerk
zo 10/04, 15h30 Amsterdam, Buiksloterkerk
wo 13/04, 20h30, Beusichem, Theater Het Heerenlogement
vr 15/04, 20h15, Geertruidenberg, CC De Schattelijn
za 16/04, 20h30, Nieuw St Joosland, Theater de Wegwijzer
zo 17/04, 15h00 & 20h30, N-Scharwoude,  Aris Bouwens

zo 19/06, 17h00: Grandcafé Koekenbier, Alkmaar
do 21/07, 22h30: Gentse Feesten, Place Musette
do 28/07, 20h30: Valkenburg, Openluchttheater
3/02, 19h00: Ankeveen, Theater De Dillewijn
zo 12/03, 15h30: Amsterdam-Noord, De Buiksloterkerk

23/10/2017, 20h30: Bergen, Het Huis met de Pilaren

2015

CREME DE LA CREME DELUXE: Micheline & Er Wing

vr 30/01 20h30 Boechout (BE), Zaal Capenberg
woe 18/2, 20h00, Veenendaal, Theaterzaal Spectrum do 26/2 18h30 Abcoude, De Hanebalken
vrij 27/2 20h30 Rotterdam, De Doelen
za 28/2 20h30 Tilburg, Theaters Tilburg
za 7/3 20h30 Wormer, Dorpstheater Wormer
zo 08/3 15h00 Dedemsvaart, De Gasthouder
do 12/3 20h15 Heerhugowaard, COOL Kunst&Cultuur
vrij 13/3 20h15 Hellevoetsluis, Theater Twee Hondjes
za 14/3 20h15 Heemstede, Oude Kerk
zo 15/3 16h00 Nijmegen, LUX
di 17/03 20h15 Keukenhof, Kasteel Keukenhof
vr 20/03 20h15 Zundert, Annakapel
do 14/05 Den Helder, De Kampagne
vrij 15/05 22h30-00h00 Opium op 4, VondelCS Amsterdam
vrij 24/07 21h30 Gentse Feesten, Luisterplein, Gent (BE)
zo 26/7 13h00 lunchconcert Brasserie FRANS, Amsterdam
do 30/07 20h30 Valkenburg, Openluchttheater
vr 04/09 19h30 Amougies,  l'église (BE)


2014

zo 26/10 16h00 Bergen, Petrus&Pauluskerk
do 6/11 20h30 Alphen, Theater den Heuvel
za 8/11 20h30 Amstelveen, De Griffioen
zo 9/11 10h30 Live Radio Noord-Holland
& 15h30 Amsterdam, Buiksloterkerk (sold out)
do 27/11 20h15 Oss, Theater de Lievekamp
za 29/11 20h30 Wadway, Theaterkerkje
do 4/12 21h00 Aarschot (BE), De Knoet

LIEF & LEED: Micheline & Zjef Vanuytsel

31/1 20h30 Boechout, Zaal Capenberg
1/2 20h30 Vorselaar, Zaal de Dreef
7/2 20h15 Tienen, CC De Kruisboog
9/2 15h00 Antwerpen Borgerhout, De Roma
14/2 20h15 Beveren, CC Ter Vesten
15/2 20h15 Scherpenheuvel, CCden Egger
28/2 20h15 Meise, GC De Muze van Meise
1/3 20h00 Berlare, CC Stroming
7/3 20h00 St. Lievens Houtem, CC De Fabriek
14/3 20h30 Hoeilaart GC, Felix Sohie
16/3 20h15 Leopoldsburg, CC Leopoldsburg
19/3 20h15 Oud Turnhout, OC De Djoelen
29/3 20h15 Maaseik, CC Achterolmen
1/4 14h30 Berchem, CC Berchem

do 29/1/15 21h00 Ronse, Zaal Volksbond
za 31/1/15 20h15 Peer, 't Poorthuis
za 07/2/15 20h00 Moorslede, CC De Bunder
zo 08/2/15 15h00 Aarschot, CC Het Gasthuis
vrij 13/2/15 20h15 Mol, CC 't Getouw
zo 01/3/15 15h00 Heusden-Zolder, De Muze

2013

L'ESPRIT DE JACQUES: Micheline & Bruno Brel
Piano: Guus Westdorp - Lichtontwerp: Olaf Paulisse

5/10 Heerlen www.parkstadlimburgtheaters.nl
6/10 Nijmegen lux-nijmegen.nl
10/10 Aarschot (BE) ccgasthuis.be
11/10 Hamont-Achel (BE) www.hamont-achel.be
12/10 Mortsel (BE) www.Kaleidos.be (sold out)
13/10 Aalbeke (BE) kortrijk.be
16/10 Barendrecht theaterhetkruispunt.nl
17/10 Bonheiden (BE) www.blikveld.be (sold out)
18/10 Herent (BE) gcdewildeman.be
19/10 St. Gilliswaas www.tempus-de-route.be
31/10 Zaltbommel www.poorterij.nl
1/11 Rilland www.podiumreimerswaal.nl
2/11 Wadway theaterkerkwadway.nl (sold out)
7/11 Winterswijk www.theaterdestorm.nl
10/11 Amsterdam buiksloterkerk.nl (sold out)
16/11 Hellevoetsluis www.theatertweehondjes.nl
19/11 Beusichem theaterheerenlogement.nl (s out)
5/12 Overijsse (BE) www.denblank.be
6/12 Capelle a/d Ijssel www.isalatheater.nl
7/12 Doetinchem www.amphion.nl
8/12 Austerlitz www.beauforthuis.nl (sold out)
19/12 Nieuwegein www.dekom.nl
20/12 Ronse www.ronse.be (sold out)
21/12 Nieuwpoort www.ysara.be (sold out)
28/12 Dordrecht www.energiehuis.nl (sold out)

CREME DE LA CREME (previews) Micheline & Erwin

15/03 Dru Cultuur www.drucultuurfabriek.nl
07/04 N-Scharwoude www.arisbouwens.nl (sold out) 21/04 Heerlen Harmonie St. Michael (sold out) www.parkstadlimburgtheaters.nl
11/05 Alkmaar www.theaterdevest.nl
02/06 Nijmegen www.centrumdeappel.nl
08/06 Almere www.corrosia.nl
15/06 juni Thorn met de Harmonie van Thorn harmoniethorn.nl (sold out)
20/07 Gent www.gentsefeesten.be



2012

CREME DE LA CREME: Micheline & Erwin van Ligten

29/09 Live radio www.rtvnh.nl/programma
05/10 Hilversum www.theaterachterom.nl
06/10 Zundert www.cczundert.nl
12/10 Emmeloord www.theater-voorhuys.nll
13/10 Culemborg www.theaterdefranscheschool.nl 14/10 Amsterdam-N buiksloterkerk.nl (sold out)
19/10 Voorburg www.detobbe.nl
20/10 Rilland www.podiumreimerswaal.nl
21/10 Amersfoort www.lievevrouw.nl
26/10 Roosendaal www.dekringroosendaal.nl
27/10 Dordrecht www.kunstkerkdordrecht.nl
01/11 Huizen www.spant.org
04/11 Nijmegen www.lux-nijmegen.nl/ (sold out)
08/11 Heerhugowaard www.coolheerhugowaard.nl
09/11Geertruidenberg www.schattelijn.nl
10/11 Heiloo www.de-beun.nl
14/11 Spijkenisse www.destoep.nu
16/11 Veldhoven www.deschalm.com
23/11 live TV www.rtvnh.nl/programma/272/Diep+op+Vrijdag
22/11 Zwolle www.odeondespiegel.nl
24/11 Wadway theaterkerkwadway.nl (sold out)
29/11 Soest www.ideasoest.nl
30/11 Goirle www.janvanbesouw.nl
01/12 Venlo www.domani-venlo.nl
23/12 Bergen aan Zee taverne.eu
13/01 Beverwijk www.cafecamille.nl
27/06 Eemnes www.wakkereemnes.nl
01/07 Veghel www.slokdarmfestival.nl
07/07 Valkenburg openluchttheater-valkenburg.nl
19/07 Gent wwww.gentsefeesten.be
19/08 Amsterdam www.deparade.nl
25-26/08 Thorn, www.grachtenfestivalaandemaas.nl
08/09 Greenwich, CT roundhillcommunitychurch.org

LA MUSIQUE (reprise) Micheline & Erwin

19/01 Alkmaar www.projekt072.nl
27/01 Capelle a/d Ijssel www.isalatheater.nl
04/02 Reusel www.tschouw.nl
11/02 Schoonhoven www.artotheater.nl
12/02 Beusichem theaterheerenlogement.nl (s out)
09/03 Leiden, www.laktheater.nl
10/03 Rilland-Bath www.podiumreimerswaal.nl
18/03 Den Bosch www.koningstheater.nl
23/03 Nijmegen www.keizerkarelpodia.nl
04/04 Amsterdam www.hermitage.nl
07/04 Dordrecht www.vvvdordrecht.nl (sold out)
10/04 Keukenhof kasteelkeukenhof.nl (sold out)
14/04 Maassluis www.theaterschuurkerk.nl
01/05 Schiedam www.theateraandeschie.nl
02/05 Ijsselstein www.fulcotheater.nl

NOSTALGIA SWING: Micheline met Guus Westdorp, Peter Wassenaar en Rob Sprinkhuizen
05/2: Wetteren (BE) www.ccnovawetteren.be
11/03: Brugge (BE) www.ccbrugge.be

2011

L'ETE INDIEN: Hommage aan Joe Dassin met Johny Voners & Frank Ermgodts met Rony Deprins, Bert Verschueren, Geert Marien/Jan Cuyvers, Michael Donckers, Andries Boone, Virginie Jacquin.

16/10 Borgerhout (BE) www.deroma.be
28/10 De Haan (BE) www.dehaan.be (sold out)
30/10 Vilvoorde (BE) www.hetbolwerk.be (sold out)
03/11 Middelkerke (BE) cultuurstek.be (sold out)
12/11 Mol (BE) www.getouw.be
29/11 Berchem (BE) www.ccberchem.be
10/11 Roosendaal www.dekringroosendaal.nl
13/11 Amsterdam-N, www.buiksloterkerk.nl (s out) 01/12 Maastricht wwww.theateraanhetvrijthof.nl
17/12 Wadway www.theaterkerkwadway.nl (sold out)

SUMMER IN NICE AND NL
3-4/09: Opio met Martial Dancourt www.oasis-opio.fr
18/08 Amsterdam www.deparade.nl
21/08 Nijmegen www.hortus-arcadie.nl (sold out)
28/08 Vianen www.lionsvianen.nl
01/07 juli Den Haag www.deparade.nl
21/07 Utrecht www.deparade.nl
23/07 Alkmaar www.theaterdevest.nl
24/07 juli Gent, St. Baafsplein + Bruno Brel & band
29/07 Nisse www.pastorale.nl

ON RADIO AND TV
6/11 interview on Radio Roosendaal with Jaap Pleij
9/11 Live TV KoffieMAX: Micheline & Erwin 'Marieke'
11/11 Live on radio BNR: The Friday Move
23/04 Amsterdam (NL) Live Radio Opium (Radio 1)
01/05 Sara Op zondag Marieke & Moenie weggaan
13/05 Radio 5 Nostalgia in Volgspot www.ncrv.nl

LA MUSIQUE WiNTER 2010-2011 Micheline en Erwin van Ligten Geluid: Niels Jonker - Licht: Olaf Paulisse

25/01 Maastricht theateraanhetvrijthof.nl (sold out)
30/01 Rotterdam www.theaterwalhalla.nl
01/02 Beusichem theaterheerenlogement.nl (s out)
12/02 Gouda www.goudseschouwburg.nl
20/02 Den Bosch www.koningstheater.nl
23/02 Heemstede www.podiumoudeslot.nl (sold out)
25/02 Oud-Vossemeer www.devossenkuil.nl
05/03 Live www.rtvnh.nl/programma/33/Bijlage
06/03 Alkmaar www.projekt072.nl
11/03 Hoofddorp Bruno Brel www.demeerse.com
16/01 Gent NOSTALGIA SWING (Vooruit)

26-30/12/2010 MESSAGE IN A BOTTLE with Julya Lo'ko & Lesley van der AA. The music of Sting & The Police Leiden (NL) Lak Theater www.laktheater.nl

 

 

 

 

This, in a nutshell, is 5-star quality entertainment

(The Scotsman)          
Edinburgh Festival 2013

Mesmerizing performance. An astonishingly powerful Amsterdam.


Edinburgh Spotlight

Privacy Statement

Bewitchingly full-strength Van Hautem. Unspeakably gorgeous Ne Me Quitte Pas.

         
The HeraldScotland